fbpx

Doskonałym uzupełnieniem floatingu jest masaż

Pozwoli on nie tylko całkowicie się zrelaksować ale także przyniesie ukojenie zarówno dla wszystkich zmysłów ciała jak i ducha. Podaruj sobie chwile pełnego odprężenia i skorzystaj z naszej oferty.

Przedstawiamy wybrane propozycję z naszego nowego cennika masaży:

CENNIK OPISY


cennik11
cennik11
cennik11
cennik11
cennik11
cennik11

RELAKSACYJNY

Redukuje napięcie mięśni, rozluźnia, odpręża, wycisza. Masaż zalecany jest dla osób, które są zestresowane oraz narzekają na brak energii. Wykorzystywane mało Shea w połączeniu z naturalnymi dodatkami dostarcza pełen zakres witamin i substancji odżywczych potrzebnych aby skóra była delikatniejsza i zdrowsza.

SPORTOWY

Nieodłączny element treningu i odnowy biologicznej mający na celu zmniejszenie zmęczenia organizmu. Wykonywany przy użyciu odpowiednio dobranych technik w zależności od dyscypliny sportu. Pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięsnie oraz zapobiega zakwasom po treningu.

WHISKY Z TYTONIEM

Tajemniczy męski zapach swoją wyjątkowość zawdzięcza właściwościom, jakie przypisuje się olejowi z konopi. Utrzymuję skórę w dobrej kondycji i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Łagodna formuła zawierająca wyselekcjonowane, naturalne składniki, wspomaga procesy odnowy i regeneracji ciała.

CZEKOLADĄ

Wspaniały, zmysłowy czekoladowy zapach otulający ciało, dostarcza niesamowitych wrażeń. Czekolada działa na skórę odmładzająco, silnie nawilża, odżywia, regeneruje. Poprawia napięcie i koloryt skóry. Zawiera naturalne antyutleniacze neutralizujące działanie wolnych rodników przyspieszających starzenie skóry.

Dostępne także w formie kart podarunkowych oraz karnetów!

KONTAKT

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ? ZADZWOŃ! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA!

kontakt1

UL. DĘBICKA 4A
35-503 RZESZÓW

kontakt2

PON – SOB 10.00-21.00

kontakt3

+48 720 886 886

kontakt4

INFO@FLOATRZESZOW.PL