fbpx

Zabiegi fizjoterapeutyczne

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Masaż tkanek głębokich, nazywany również masażem głębokim. Jest to coraz popularniejsza forma masażu. Jego celem jest przywrócenie prawidłowego stanu napięcia mięśni w głębszych warstwach ciała. Masaż zwiększa gibkość i ruchomości tkanek miękkich, a także w łagodny i bezpieczny sposób usuwa napięcie mięśniowo-powięziowe, i zwiększa rozluźnienie tkanek. Masaż tkanek głębokich uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych form masażu leczniczego. 

Kinesiotaping

Kinesiotaping- przeciwdziałanie i walka z dolegliwościami bólowymi i kontuzjami sportowymi bez farmakologii.
pinoterapia-float-rzeszow

PINOTERAPIA

Terapia indywidualna z fizjoterapeutą (bezinwazyjne leczenie zatok, kolan).
terapia wisceralna

Masaż i terapia wisceralna

Terapia wisceralna ‒ chiropraktyka trzewna ‒ to starosłowiański masaż narządów wewnętrznych. To rodzaj masażu przeprowadzany w celu przywrócenia prawidłowego napięcia w obrębie jamy brzusznej i rozpoznania problemów narządów wewnętrznych. Wzajemne oddziaływania mięśniowo-szkieletowe bezpośrednio determinują położenie narządów w ciele i odwrotnie. Terapeuta skupia się na największych napięciach w obrębie jamy brzusznej. Za pomocą odpowiednich technik zmniejsza się lub całkowicie likwiduje różne dolegliwości układu pokarmowego, układu moczowo-płciowego oraz narządu ruchu. 

terapia indywidualna

terapia indywidualna

Terapia indywidualna z fizjoterapeutą.

ZABIEG LECZNICZY PLECÓW I KARKU INDEEPLUS 448 KHZ PRO VACCUM

Badania dowiodły, że najlepsze rezultaty w terapii regeneracji tkanek osiągnięto stosując prąd elektryczny o częstotliwości radiowej 448 kHz. W takich właśnie warunkach następuje stymulacja wewnątrz- i zewnątrzkomórkowa, którą wywołuje przepływ jonów. Pozwala to na przywrócenie fizjologicznej aktywności komórek i właściwego potencjału błony komórkowej. Dzięki tej technologii możliwe jest przyśpieszenie zdrowienia tkanek, zmniejszenie i redukcja bólu oraz szybszy powrót do aktywności fizyczne

indeeplus 5

ZABIEG LECZNICZY CAŁEGO CIAŁA INDEEPLUS 448 KHZ PRO VACCUM

Przeciążenie kręgosłupa, stany zapalne, kontuzje, jeżeli nie zostaną skutecznie wyleczone mogą skutkować różnego rodzaju kontuzje mogą narastającymi dolegliwościami bólowymi.

Badania kliniczne wykazały, że użycie fali radiowej 448 kHz:

  • przyspiesza powrót do zdrowia,
  • poprawia stan pacjenta w przypadku przewlekłych stanów patologicznych,
  • zmniejsza ból – efekt już po pierwszej sesji,
  • ułatwia regenerację tkanek twardych i miękkich.
indeeplus 9

TERAPIA INDEEPLUS 448KHZ + MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Technologia InDeePlus 448 kHz w połączeniu z manualnymi zdolnościami wykwalifikowanego fizjoterapeuty znacząco wpływa na zdolność regeneracji organizmu pacjenta. Pomaga w leczeniu urazów narządu ruchu – pacjenci cierpiący na ostre i przewlekłe bóle mają szansę na znaczną poprawę komfortu życia.

Zawijanie borowinowe 30 min

Zabieg składa się z owijania danej partii ciała naturalnym torfem borowinowym.

Działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie, przeciwwirusowo. Wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów. To szczególna, posiadająca duże właściwości lecznicze jak i kosmetyczne, odmiana torfu.