fbpx

floating

Studio float rzeszów

Ośrodek Floatingu w Rzeszowie jest to niepowtarzalne miejsce w stolicy województwa podkarpackiego. Tylko w naszym studiu można się uwolnić od stresu, wejść w głęboki stan relaksu, zregenerować ciało i umysł. Ponadto w łatwy i naturalny sposób można odmłodzić i jednocześnie uwolnić swoje ciało od bólu.

czym jest floating?

To swobodne unoszenie się ciała na powierzchni roztworu wody i soli. W specjalnej stworzonej do tego kapsule nie czuje się przyciągania ziemskiego. Wypełniający wnętrze kapsuły roztwór leczniczy soli Epsom zapewnia odpowiednią wyporność. Dzięki temu, uzyskujemy efekt unoszenia się w powietrzu, co wprowadza nas w stan głębokiego relaksu.

goście specjalni

Zobacz kto nas odwiedził 🙂

Przygotowanie przed seansem...

Należy zabrać ze sobą klapki oraz ręcznik. Przed wejściem do kabiny skorzystać z WC, dokładnie umyć całe ciało oraz głowę, zmyć makijaż, ściągnąć biżuterię, zegarek oraz spiąć włosy w kok. Zalecamy również wyciszenie telefonu. Na 24 h przed floatingiem nie należy depilować się oraz golić, ze względu na sól zawartą w wodzie, która może powodować podrażnienia i pieczenie. Obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alkoholu oraz środków psychoaktywnych przed zabiegiem. 

etapy relaksu

Odwiedź nas i zapoznaj się ze środowiskiem floatingowym

Weź prysznic i korzystając z żelu pod prysznic, szamponu i ręcznika

Połóź się w kapsule w komfortowej pozycji

Przejdź w stan głębokiego relaksu w stanie nieważkości

Po skończonej sesji dokładnie umyj swoje ciało

Podziel się z nami swoimi wrażeniami