fbpx

masaże ujędrniające

Masaż BAŃKami CHIŃSKImi

Masaż bańką chińską to bardzo popularna metoda pozbywania się cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. Zabieg jest wykonywany przy użyciu bańki chińskiej.

Korzyści z masażu:
– poprawia krążenie krwi,
– oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga proces przemiany materii,
– przyspiesza proces spalania tłuszczu, co sprawia, że obfite w tkankę tłuszczową miejsca na naszym ciele stają się smuklejsze, jędrniejsze,
– naskórek staje się gładki i ujędrniony.

Bańki chińskie znalazły również zastosowanie w masażach leczniczych, pozwalając na szybką pracę z mięśniami kręgosłupa….

Ujędrniająca kuracja Bańką Chińska – skuteczny sposób na walkę z cellulitem. Masaż pomaga rozbić tkankę tłuszczową, poprawia mikrokrążenie, wspomaga proces usuwania toksyn z organizmu oraz sprawia, że skóra jest gładka, jędrna i wolna od pomarańczowej skórki.

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy pomaga również pobudzić krążenie, dzięki czemu wspomaga leczenie obrzęków i kontuzji. 

Oprócz względów estetycznych masaż antycellulitowy ma także pozytywne skutki dla zdrowia. Uciskanie skóry wspomaga usuwanie zgromadzonych w niej toksyn oraz innych zbędnych produktów przemiany materii. Komórki zostają dotlenione, co ogólnie wzmacnia układ krążenia oraz układ limfatyczny.

Efekty masażu antycellulitowego utrzymają się dłużej dzięki użyciu kosmetyków zawierających substancje pobudzające krążenie oraz ujędrniające skórę.

Drenaż limfatyczny

Masaż limfatyczny nazywany inaczej drenażem to zabieg, którego celem jest usprawnienie przepływu krwi oraz limfy, co redukuje obrzęki, niweluje ból, a także pomaga walczyć z cellulitem.
Odpowiednie techniki masażu usuwają zalegającą chłonkę i pobudzają do działania układ limfatyczny, usprawniając transport wody i soli mineralnych.

Przeciwwskazania do masażu limfatycznego ciała:
choroba nowotworowa (także stan po operacyjnym usunięciu nowotworu), zapalenie naczyń chłonnych,obrzęk powstały na skutek ostrych stanów zapalnych.

Drenaż limfatyczny 30 min + InDeePlus 40 min

Fale radiowe w urządzeniu InDeePlus o natężeniu 448 Khz powodują modyfikację przenikania membrany komórkowej, przyśpieszają metabolizm oraz zapotrzebowanie na tlen.

Dzięki nim poprzez wzrost mikrocyrkulacji  uzupełnia się biostymulację  i zaopatruje tkankę w elementy, które pozwalają na regenerację.

Zalety:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu
  • Redukcja guzków tłuszczowych
  • Kształtowanie ud, pośladków
  • Kształtowanie sylwetki po porodzie
  • Redukcja nadmiaru oraz wiotkości skóry
  • Redukcja i terapia rozstępów i blizn
  • Redukcja obrzęków

Masaż limfatyczny nazywany inaczej drenażem, to zabieg, którego celem jest usprawnienie przepływu krwi oraz limfy, co redukuje obrzęki, niweluje ból, a także pomaga walczyć z cellulitem.
Odpowiednie techniki masażu usuwają zalegającą chłonkę i pobudzają do działania układ limfatyczny, usprawniając transport wody i soli mineralnych.

Połączenie tych dwóch zabiegów zwiększy efektywność w dążeniu do uzyskania wymodelowanych nóg, zredukuje obrzęki – uczucie “ciężkich nóg”, poprawi jędrność skóry w całkowicie bezbolesny sposób!