fbpx

Leczenie cellulitu I opornej tkanki tłuszczowej

WYSZCZUPLENIE I UJĘDRNIENIE WYBRANE PARTIE CIAŁA

Zabieg wykonywany jest na wybrane i najbardziej problematyczne partie ciała takie jak:  brzuch, boczki, uda (wewnętrzna i zewnętrzna część oraz tył i przód), ramiona, pośladki, łydki.

Częstotliwość 448 kHz  powoduje wymianę międzykomórkową oraz kaskadę procesów biochemicznych w komórce. Działa od wewnątrz i dzięki temu pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów estetycznych.

indeeplus 4

WYSZCZUPLENIE I UJĘDRNIENIE CAŁEGO CIAŁA

Zabieg dotyczy najbardziej problematycznych i newralgicznych części ciała: brzucha, ud, pośladków, łydek, ramion oraz łydek.

Dzięki falom radiowym o natężeniu 448 Khz, dochodzi do biostymulacji i zaopatrzenia tkanek w elementy, które pozwalają na ich regenerację. W konsekwencji dochodzi do przyspieszenie metabolizmu, ujędrnienia skóry i zmniejszenia tkanki tłuszczowej. W urządzeniu InDeePlus 4,4 stosowane są dwa rodzaje elektrod – pojemnościowe i rezystancyjne elektrod, co pozwala na używanie urządzenia na różne partie ciała. 

* 60 minutowy zabieg obejmuje następujące partie: uda, łydki, pośladki, brzuch, ramiona (problem obwisłych ramion)

indeeplus 8

Drenaż limfatyczny 30 min + InDeePlus 40 min

Fale radiowe w urządzeniu InDeePlus o natężeniu 448 Khz powodują modyfikację przenikania membrany komórkowej, przyśpieszają metabolizm oraz zapotrzebowanie na tlen.

Dzięki nim poprzez wzrost mikrocyrkulacji  uzupełnia się biostymulację  i zaopatruje tkankę w elementy, które pozwalają na regenerację.

Zalety:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu
  • Redukcja guzków tłuszczowych
  • Kształtowanie ud, pośladków
  • Kształtowanie sylwetki po porodzie
  • Redukcja nadmiaru oraz wiotkości skóry
  • Redukcja i terapia rozstępów i blizn
  • Redukcja obrzęków

Masaż limfatyczny nazywany inaczej drenażem, to zabieg, którego celem jest usprawnienie przepływu krwi oraz limfy, co redukuje obrzęki, niweluje ból, a także pomaga walczyć z cellulitem.
Odpowiednie techniki masażu usuwają zalegającą chłonkę i pobudzają do działania układ limfatyczny, usprawniając transport wody i soli mineralnych.

Połączenie tych dwóch zabiegów zwiększy efektywność w dążeniu do uzyskania wymodelowanych nóg, zredukuje obrzęki – uczucie “ciężkich nóg”, poprawi jędrność skóry w całkowicie bezbolesny sposób!