fbpx

Pakiety podarunkowe

pakiet urodzinowy

Pakiet składa się z:

 • godzinnej sesji floatingowej, która zapewni pełne wyciszenie umysłu dzięki odłączeniu wszystkich bodźców zewnętrznych. Napięcie i stres rozpływają się bez śladu. Woda w kapsule floatingowej zawiera sól EPSOM – obecne w niej magnez i siarka gwarantują zachowanie zdrowia i urody.  Podczas seansu możesz bez przeszkód zasnąć – godzina snu podczas floatingu to wypoczynek porównywalny z 4 godzinami snu w nocy!
 • peelingu, który oczyści ciało z martwego naskórka,
 • maski, która dogłębnie nawilży ciało,
 • masażu na bazie odżywczych olejków w połączeniu z rozgrzewającym masażem gorącymi kamieniami.
180 min – 299 zł
 

pakiet urodzinowy wersja II

Pakiet składa się z :

 • godzinnej sesji floatingowej – dzięki której, Twoje ciało stanie się lekkie, jak w stanie nieważkości. Napięcie i stres rozpływają się bez śladu.
 • aromatycznego masażu stemplami ziołowymi-  dotyk ciepłymi stemplami rozluźnia spięte mięśnie i relaksuje. Unoszący się w czasie zabiegu intensywny aromat ziół ma również duże znaczenie terapeutyczne. Masaż pobudza krążenie krwi i limfy dzięki czemu odżywia skórę

Ciepły olejek otuli ciało pięknym zapachem, pozwoli zrelaksować spięte mięśnie a co za tym idzie lepsze samopoczucie, poprawa kondycji mięśni. Zakończeniem przyjemności relaksacyjny masaż twarzy.

120 min – 210 zł
 

Popołudnie w SPA !

Pragniesz oderwać się od rzeczywistości? Zostawić za sobą stres i niepokoje? Oaza relaksu pośród miejskiego zgiełku – Popołudnie w SPA czeka na Ciebie!

Pakiet składa się z :

 • peelingu całego ciała, który usuwa martwe komórki, co skutkuje poprawieniem wyglądu skóry, jej regeneracją i rozjaśnieniem. Jest stałym elementem pielęgnacji skóry. Pobudza krążenie krwi odbudowując strukturę skóry. 
 • wybranego masażu 45min, który wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia.
 • sesji floatingowej, która wpływa odprężająco na ciało i umysł. Dzięki dużemu stężeniu soli wytwarza się odpowiednia wyporność i osoba unosi się na wodzie i tym samym nie odczuwa przyciągania ziemskiego co jest jednym z celów zabiegu. 
150 min – 220 zł

Pakiet dla Dwojga

Pakiet składa się z:

 • godzinnej sesji floatingowej, która zapewni pełne wyciszenie umysłu dzięki odłączeniu wszystkich bodźców zewnętrznych. Twoje ciało staje się lekkie, jak w stanie nieważkości. Napięcie i stres rozpływają się bez śladu.
 • dla Niej – masaż aromatyczną czekoladą. Masaż wykonywany przy użyciu czekolady o najwyższej zawartości kakao i naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Już jedna sesja ukoi nerwy i wprowadzi w dobry nastrój. Prawdziwa uczta dla skóry i zmysłów!
 • dla Niego – masaż relaksacyjny na bazie masełka o zapachu drzewa cedrowego. Unikalna formuła zawierająca najlepsze gatunkowo oleje roślinne i certyfikowane masło Shea pozostawi Twoją skórę aksamitną i głęboko nawilżoną
2 osoby – 410 zł

pakiet podarunkowy - Dziękuję Ci….

Z miłości czy życzliwości, w nagrodę lub spontanicznie podaruj chwilę relaksu-prezent komuś, komu życzysz wspaniałego wypoczynku.

Pakiet składa się z:

 • godzinnej sesji floatingowej – Jest to innowacyjny zabieg zapewniający niezwykle głęboki relaks,
  który gwarantuje pełne wyciszenie umysłu, dzięki odłączeniu około 90% bodźców zewnętrznych. Podczas sesji ciało unosi się swobodnie na powierzchni wody. 
 • relaksacyjnego masażu całego ciała, który wykonany jest przy pomocy aromaterapeutycznej świecy, której wosk po rozgrzaniu zamienia się
  w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Zabieg gwarantuje odprężenie, dobre samopoczucie, likwiduje napięcia mięśni.
120 min – 200 zł

Męskie Popołudnie w SPA

Uważasz, że dbanie o siebie i o swój wygląd jest niemęskie? To kardynalny błąd!

Rytuał Whisky&Tytoń  lub „drzewo cedrowe” obejmuje peeling i maskę na ciało oraz masaż relaksacyjny. Te trzy etapy odświeżą ciało i zagwarantują niebiańskie odczucia.

Dodatkowo weźmiesz udział w sesji floatingu, która pozwoli odpłynąć myślom i rozluźnić spięte mięśnie.

Męskie Popołudnie w SPA sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, podarunek na Wieczór Kawalerski, upominek na Dzień Ojca.

150 min – 260 zł