fbpx

Floating 60 min + Męski rytuał DRZEWO CEDROWE 90 min

Zdjęcie zabiegu Floating 60 min + Męski rytuał DRZEWO CEDROWE 90 min

Lewitacja w kapsule deprywacji sensorycznej (tzw. Floating) to rewelacyjne działanie na poprawę kondycji ciała i umysłu.

Rytuał Drzewo Cedrowe to zabieg dla Panów ze specjalnej linii regenerująco-nawilżająco-ujędrniającej. Rytuał przeznaczony jest dla męskiej skóry, która z natury ma szczególne wymagania. Dlatego też dzięki zabiegowi zmęczona skóra będzie nawilżona, odżywiona i uelastyczniona. Zabieg składa się z:

  • peelingu cukrowo-solnego ze specjalnej linii regenerująco-nawilżająco-ujędrniającej dla mężczyzn o zmysłowym, drzewnym zapachu cedru powstałym na bazie wyselekcjonowanych olejów cukru brązowego z odżywczą melasą;
  • maski żelowej o lekkiej konsystencji i korzenno-drzewnym zapachu, która w składzie ma cenny składnik – Energrn, czyli kompleks ożywiający zmęczoną i zestresowaną skórę, oparty na połączeniu aktywnych składników pochodzących z drzewa mydlanego i tara;
  • masażu relaksacyjnego całego ciała połączonego z masażem twarzy, którego bazą są naturalne oleje o zmysłowym i silnym zapachu korzenno-drzewnym.
Karnet ważny jest 90 dni Rezerwacja poprzez moment.pl/float-rzeszow lub 796 188 588

150 min

 ― 

428 zł

Kup teraz