fbpx

Masaż leczniczy pleców i karku 30 minut i odżywczy zabieg na twarz „Moc chlorofilu i kolagenu” 

Masaż pleców i karku uzupełniony  o pielęgnacyjnym to twarzy to nie tylko relaks dla ciała, ale także szereg korzyści dla wymagającej, dojrzałej skóry. 

 

Cel zabiegu:

Czas zabiegu: 1 godz.

Masaż leczniczy pleców i karku 30 minut i sesja floatingowa 

Odprężenie  osiągnięte  w czasie trwania  sesji floatingowej  ma bardzo pozytywny  wpływ  na  całkowity stan  zdrowia.  W połączeniu z leczniczym masażem pleców i karku możliwe jest osiągnięcie stanu głębokiego relaksu tak bardzo potrzebnego seniorom. Półtorej godziny relaksu pozwoli  pozbyć  się  stresu i wyciszyć.

Cel zabiegu:

Łączny czas zabiegu: 1h 30min

Masaż leczniczy pleców i karku 30 minut i odżywczy zabieg na twarz „Moc chlorofilu i kolagenu” 

Masaż klasyczny wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Poprawia kondycję skóry, usuwa zmęczenie oraz zmniejsza nadmierne napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi przez co nasze ciało staje się lżejsze. Ponadto niweluje dolegliwości bólowe i polepsza odżywienie tkanek.  Masaż w połączeniu z rytuałem pielęgnacyjnym to twarzy to nie tylko relaks, ale także szereg korzyści dla wymagającej, dojrzałej skóry.

Cel zabiegu:

Czas trwania: 1h

Masaż leczniczy pleców i karku 30 minut i Odżywczy zabieg parafiną na dłonie 30 minut

Masaż  to zabieg  regenerujący  siły,  który pozwoli  pozbyć  się  stresu. Już 30 minut masażu wycisza umysł i odpręża ciało. Ponadto taki masaż zmniejsza napięcie mięśni. Doskonałym uzupełnieniem masażu jest zabieg parafinowy. Rytuał ten do dawka relaksu i profesjonalna pielęgnacja dłoni. 

Cel zabiegu:

Czas trwania: 1h

Rytuał Whisky & Tytoń lub Rytuał Drzewo Cedrowe to peeling i maska na ciało oraz masaż relaksacyjny. Te trzy etapy odświeżą ciało i zagwarantują niebiańskie odczucia.

Rytuały przeznaczone są dla męskiej skóry, która z natury ma szczególne wymagania. Zabiegi bardzo silnie nawilżą, odżywią i zregenerują zmęczoną skórę, pozostawiając ją uelastycznioną i odżywioną.

Dodatkiem do zabiegu jest udział w sesji floatingu, a to dodatkowe rozluźnienie dla spiętych mięśni i umysłu – floating pozwoli odpłynąć myślom.

Męskie Popołudnie w SPA to prawdziwy rytuał dla mężczyzn, który świetnie sprawdzi się również jako:

Z miłości, życzliwości, w nagrodę lub spontanicznie podaruj wyjątkowej osobie wyjątkowy prezent –relaks i wspaniały wypoczynek.

Pakiet składa się z:

Zabieg gwarantuje odprężenie, dobre samopoczucie i niwelacje napięcia mięśni.

Czas spędzony we dwoje w SPA to nie tylko relaks, ale przede wszystkim wspólne spędzone, niezapomniane chwile. Pakiet składa się z:

Popołudnie w SPA to niesamowite przeżycie, dzięki któremu wejdziesz w stan głębokiego relaksu. Pakiet składa się z:

Zabieg ten w połączeniu z masażem jeszcze skuteczniej zapobiegnie długotrwałemu przemęczeniu i umożliwia głęboką regenerację umysłu i ciała.

Daj wyraz swojej troski i podaruj wyjątkowy rytuał relaksacyjny bliskiej Ci osobie. Pakiet urodzinowy w SPA składa się z:

Pakiety urodzinowe w SPA doskonale sprawdzą się jako pomysł na prezent urodzinowy. Jest to wygodny pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Pakiet to zestaw określonych zabiegów kosmetycznych. Składa się z: