fbpx

Masaż we dwoje to świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu z bliską osobą. Pozwoli na rozluźnienie, ale również dostarczy nowych przeżyć.

Masaż relaksacyjny to idealny zabieg pozwalający na zrelaksowanie się, wyciszenie oraz rozluźnienie. Pozwala nam na odpoczynek zarówno fizyczny jak i psychiczny. Taki masaż świetnie uspokaja i wprowadza w stan odprężenia.

Korzyści masażu relaksacyjnego:

– pozwala się rozluźnić w stanach zmęczenia fizycznego,
– niweluje dolegliwości bólowe,
– sprawdza się m.in. po kontuzjach, a także działa wspomagająco w trakcie rehabilitacji,
– przyspiesza proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej,
– poprawia ukrwienie ciała,
– stymuluje układ limfatyczny,
– pomaga usunąć toksyny z organizmu i wzmocnić naszą odporność.

Dla Niego – Masaż gorącymi kamieniami! 60min

Dla Niej – Zabieg na twarz Power C+! 60min

POTRÓJNE DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE – MAKSYMALNE ROZŚWIETLENIE – ZABIEG ENERGETYZUJĄCY SKÓRĘ

Wit. C + granat + jagoda acai

Niezbędna dla naszej skóry wit. c dzięki silnemu działaniu antyoksydacyjnemu, neutralizuje wolne rodniki, zapobiega fotostarzeniu, stymuluje syntezę kolagenu, zwiększa jędrność i elastyczność skóry, łagodzi zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu.

Wszystko dzięki nowej generacji- power C+, stworzona z 4 różnych form kwasu askorbinowego, wyciągu z 2 super owoców granatu i acai, zapewnia potrójne działanie antyoksydacyjne przez dłuższy czas.

Zalecany wiek – od 25 roku życia, dla kobiet i mężczyzn.

Cechy skóry – cera przygaszona, odwodniona – której brakuje blasku oraz z oznakami fotostarzenia.

Działanie zabiegu :

Masaż gorącymi kamieniami jest niezwykłym rodzajem masażu relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na masaż o większej intensywności. Idealny w połączeniu z aromatycznymi olejkami, które rozbudzają zmysły. W efekcie zabieg pozwala wyciszyć emocje dnia codziennego, zrelaksować umysł, rozluźnić spięte mięśnie, zmniejszyć ból mięśniowy, zmniejszyć stres, a także za sprawą kamieni skóra staje się odmłodzona i bardziej elastyczna.

Masaż bambusami to intensywny zabieg całego ciała z wykorzystaniem miotełek i ogrzanych pałeczek bambusowych. Rozpoczyna się od stóp i zmierza w kierunku karku. Do masażu wykorzystuje się różnej wielkości pałeczki bambusowe, które są dostosowywane do wielkości poszczególnych partii ciała. W masażu bambusami stosuje się łagodne muskanie i omiatanie skóry – działanie odprężające i relaksujące oraz nacisk – działanie na mięśnie głębokie.

Romantyczny masaż dla dwojga to masaż relaksacyjny, który opiera się na technikach masażu klasycznego i relaksacyjnego. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie stanu głębokiego odprężenia. Rodzaj i intensywność technik dobierane są do indywidualnych potrzeb. Masaż łagodzi ból mięśni i stawów, wzmacnia witalność i napawa pozytywną energią.  Co więcej, masaż we dwoje, w nastrojowej atmosferze, wśród aromatycznych zapachów to odpoczynek dla duszy i ciała, a przede wszystkim radość ze wspólnie spędzonego czasu…

Drewno bambusowe to źródło krzemu, dlatego z powodzeniem pałeczki, kijki czy miotełki bambusowe wykorzystywane są do masażu wykonywanego na bazie technik orientalnych. Duże kawałki bambusa pobudzają tkanki głębokie, natomiast mniejsze dobrze dopasowują się do kształtu mięśni. Masaż bambusem pobudza krążenie krwi i limfy w organizmie, eliminuje stres i jego skutki, niweluje napięcia, poprawia samopoczucie. Wpływa korzystnie na elastyczność ścięgien i mięśni. Podgrzane kawałki bambusa swoje ciepło oddają podczas masażu aromatycznymi olejkami, dzięki czemu  ciało będzie dogłębnie odżywione, a skóra zregenerowana, nawilżona i promienna. 

Jakie są etapy rytuału „Regenerujący dotyk pałeczkami bambusa”? 

 Dla kogo przeznaczony jest rytuał regenerujący? 

Jakie efekty uzyskamy po rytuale “Regenerujący dotyk pałeczkami bambusa”?

*Cena dla dwojga

Masaż Aromatyczną Świecą Ciała + Masaż twarzy Szklanym Kulam (masaż ciała – masaż twarzy)

Pakiet „Jedwabisty dotyk aromatycznej świecy” to połączenie masażu ciała świecą z masażem twarzy szklanymi kulami. Duet ten pozwala znacząco poprawić  kondycję skóry ciała oraz twarzy. Świeca rozpieszcza skórę bogactwem witamin oraz składników regenerujących, zapewniając jej długotrwałą miękkość. Skóra więc staje się odżywiona, elastyczna. Natomiast szklane kule, w których kojąco przelewa się woda, bulgocząc i szumiąc, sprawiają, że skóra jest napięta, a zmarszczki spłycone.

 Dla kogo przeznaczony jest pakiet masaży?

Jakie są efekty pakietu masaży?

* Cena dla dwojga

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami łączy w sobie elementy ciepła i kojącego dotyku. Działa niczym balsam, ponieważ rozgrzane kamienie przekazują swoje ciepło do wnętrza organizmu. W efekcie zabieg pozwala wyciszyć emocje, rozluźnić spięte mięśnie oraz zredukować stres. Idealnym dopełnieniem masażu ciała za pomocą gorących kamieni i olejków aromatycznych jest masaż twarzy przy użyciu specjalnych kamieni wulkanicznych. Rytmiczny masaż twarzy, karku i skroni przy użyciu odpowiednich technik łagodzi napięcia mięśniowe i bóle głowy, zmniejsza stany zapalne skóry oraz wygładza kontury twarzy. 

Dla kogo przeznaczony jest pakiet masaży kamieniami? 

Jakie efekty uzyskamy po masażu?

 

Masaż bambusem to niesamowity zabieg, który działa holistycznie na organizm. Pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji. Umożliwia zwiększenie elastyczności skóry, w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki. Masaż pałeczkami bambusa niweluje napięcie mięśni, zmniejsza zmęczenie psychiczne oraz pozytywnie wpływa na zestresowany organizm. Dzieje się tak, ponieważ zabieg ten polega na naprzemiennym zwężaniu i rozszerzeniu naczyń krwionośnych kontrolowanych za pomocą siły uderzeń, czasu trwania dotyku, tempa. Dzięki takim technikom, jak masowanie, klepanie, uciskanie, rolowanie specjalnymi pałeczkami bambusowymi dochodzi do usprawnienia krążenia limfatycznego i żylnego oraz do zwiększenia elastyczności mięśni i ścięgien.

Dla kogo przeznaczony jest masaż pałeczkami bambusa? 

Jakie są efekty masażu bambusem?